KLİNİĞİMİZ HAKKINDA

DENTANTALYA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine hoş geldiniz! DENTANTALYA Dental Ekibi olarak çok çeşitli dental hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz:
Ücretsiz Tedavi Hesaplama, İmplant, Kuron ve Protez, Gülüş Tasarımı, Kanal Tedavisi (Endodonti), Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Diş Eti Hastalıkları Tedavisi (Periodontoloji), Hipnoz (Hipnodonti), Botoks Diş Hekimliğinde.

Diş Hekimi ERDAL ÇETİNKAYA
1992 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Erzincan SSK hastanesinde çalıştı. Baş hekimlik yaptı. Uzun yıllar muayenehane hekimliği yaptıktan sonra 2015 yılında DENTANTALYA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açtı.
İmplantoloji, estetik diş hekimliği, bilinçli hipnoz özel ilgi alanlarıdır.

Uzm.Dt. SÜLEYMAN UZUNOĞLU (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi ve Cerrahisi)
1989 yılı Antalya doğumludur. 2007 yılında Antalya Anadolu Lisesinden, 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi ve Cerrahisi) Ana Bilim Dalında uzmanlığını tamamladıktan sonra 2019 yılına kadar İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde akademik kariyerine öğretim üyesi olarak devam etmiştir. İmplantoloji, sert-yumuşak doku cerrahileri, gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği alanlarında sertifika ve çalışmaları mevcuttur. İngilizce bilmektedir.

Uzm.Dt. BUŞRA UYSAL UZUNOĞLU (Çocuk Diş Hekimliği)
1989 yılı İstanbul doğumludur. 2007 yılında Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinden, 2012 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Ana Bilim Dalında uzmanlığını tamamladıktan sonra 2019 yılına kadar İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde akademik kariyerine öğretim üyesi olarak devam etmiştir. Çocuk diş hekimliğinde koruyucu-önleyici uygulamalar, genç sürekli dişlerin rejeneratif tedavisi, çocuklarda dental travmalar ve tedavilerinde eğitim ve çalışmaları bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir.