ANTALYA BÖLGESİNİN SAĞLIK TURİZMİ AÇISINDAN ÖNEMİ

Antalya iklimi, denizi, kumsalları Torosların eteğindeki ormanları, yaylası ve ulaşım içindir alternatif Sağlık Turizme en uygun araçlarir.
Havaası, nemlilik oranı, rakımı ilklimi uzun süre ılıman oluşu özellikle Eylül-Mayıs arası (Düşük Sezon).
Antalya’nın dünyadaki tanınmışlığı tartışma götürmez. Sağlık Turizmi faaliyetlerinde tanıtım sorunu pek olmayacaktır.
Şu anda unutulmuyor ki Sağlık Turizminde söz konusu hizmet alanı kişi ya yaşlı, yada engelli yada vardır, hem tedavi hem huzur ve güzel rahat dinlendirecek bir ortam arar.
Sağlık turizmi hizmetlerinin sağlık kuruluşlarının sayısı kaliteli ve kalifiye dil bilen sağlık personeli yeterlidir.

DİŞ TURİZMİNDE ANTALYA’YI NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Antalya, dünya çapında kaliteli ve deneyimli doktorların bulunduğu bir kenttir. Antalya’da gerçekleştireceğiniz tedavi ile hem Türk doktorlarından hem de cazip fiyatlardan faydalanmış olursunuz. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yapılan turizm amaçlı turlara katılıp Antalya’nın eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz. Antalya sağlık turizmi ve diş turizmi açısından kendisini kanıtlamış her türlü imkanın bulunabileceği sağlık turizmi yanında dinlenme ve tatil imkanı da bulabileceğiniz bir ildir.

İyi bir hekime nereden ulaşabilirim?

Internet kaynağı, dişleriniz için yapacağınız Türkiye yolculuğunun detayları, hazırlıkları için en iyi yollardan bir tanesidir. İnternet, diş tedaviniz için gerekli olan fiyat aralıklarına, daha önceden tedavi görmüş bireylerin tedavi fotoğraflarına ve tedaviler hakkındaki görüşlerine kolayca ulaşmanızı mümkün kılar. Antalya sağlık turizmi veya diş turizmi konusunda tecrübemize güvenebilirsiniz.

Antalya’da yaptıracağım diş tedavileri için ne kadar bütçe ayırmam gerekir?

Ayırmanız gereken bütçe ihtiyacınız olan tedaviye göre değişmektedir.

Tedavimin mükemmel olduğundan nasıl emin olabilirim?

Yıllardır hem Türkiye içerisinden hem de Türkiye dışından gelen hastalarımıza estetik diş hekimliği konusunda hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar tedavi olan hastalarımızın tümü kendilerinden ve gülüşlerinden emin bir şekilde kliniğimizden ayrılmışlardır. Tıbbi anlamda olduğu kadar estetik anlamda da uzman doktorlarımızla verdiğimiz hizmetin en önemli güvencesi hastalarımızın memnuniyetidir.

Antalya’ya gelmeden önce tedavi planı yapma sansım var mı?

DENTANTALYA Röntgen resminize göre ücretsiz tedavi hesaplama yapabiliriz.

Nasıl konaklama rezervasyonu yapabilirim?

Size kolaylık sağlamak için DentAntalya size çeşitli konaklama hizmetleri sunabilir: Antalya şehrinde, Kundu veya Belek’te 4 veya 5 yıldızlı Otel rezervasyonu, Daire Rezervasyonu, Transfer Hizmeti veya Araç Kiralama. Konaklama hizmeti arıyorsanız, halkla ilişkiler uzmanımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Lütfen WhatsApp’a bir mesaj bırakın veya Konaklama Formunu doldurun. Antalya, Sağlık Turizmi ve Diş Turizmi alanlarında uzun süreli deneyime sahip bir ildir.

Ailemle birlikte gelebilir miyim?

Tabi ki. Polikliniğimize tanıdıklarınızla gelmeniz tedavi sırasında size fikir verme açısından yardımcı olabilir. Ayrıca Antalya sağlık turizmi açısından değil tarih ve kültürel olarakta sizleri cezbedecektir.

SORU ve/veya RANDEVU TALEBİNİZ İÇİN BİZE YAZIN

WhatsApp Kullanarak Direk Ulaşabilir
Yada Aşağıdaki Mail Formu Doldurabilirsiniz.

    Konaklama Türünü Seçiniz
    HotelApart